ABY STE ZANECHALI DOJEM
Vaše stránky Vás reprezentujú. Sú vstupnou bránou do Vašej firmy...

WEB DESIGN

WEB DESIGN

   Pri návrhu dizajnu vychádzame z individuálnych požiadaviek zákazníkov a pre tvorbu stránok, ako statických aj dynamických, ku každému zákazníkovi používame výlučne individuálny prístup.
Nepoužívame žiadne vopred vytvorené šablóny a každý návrh je rýdzo individuálny. Tento spôsob realizácie zaručuje, že zákazník bude mať k dispozícii vlastnú prezentáciu, striktne nadväzujúci na jeho firemný imidž.
   Tvorba prezentácie spočíva v dôkladnej analýze, grafickom návrhu a následne na jeho transformáciu do webovej podoby. Pri tvorbe dizajnu pre internetový obchod používame vlastné prostredie web aplikácie. Pri tvorbe iných prezentácií sme schopní nadviazať na aplikačné prostredie zákazníka.
   Internetová prezentácia je základným a často tiež najvýznamnejším nástrojom elektronického marketingu. Kvalitné a premyslená prezentácie je vizitkou, sprostredkováva prvý a rozhodujúci kontakt s klientom. Preto je webdesign v centre pozornosti pri návrhu každej koncepcie, ktorá zahŕňa využitie internetu.
   Webdesign sa zďaleka nezaoberá len grafikou prezentácie, ale zahŕňa celý proces tvorby prezentácie. Presnejšie by teda bolo používať termín web development.
   Požiadavky na webdesign vychádzajú z celkovej koncepcie elektronického marketingu. Príprava takejto koncepcie je prvým krokom pri implementácii akýchkoľvek nástrojov. Pri príprave modernej internetovej prezentácie sú dôležité predovšetkým marketingové ciele, prezentácie sama o sebe je iba nástrojom na ich dosiahnutie. Webdesign je prostriedkom k získaniu čo najlepšieho konverzného pomeru (tzn. zmeny užívateľa na zákazníka).
   Špecializujeme sa na tvorbu profesionálnych www stránok, najmä na firemné webové stránky, ktoré majú za úlohu kvalitne a efektívne prezentovať spoločnosť na celosvetovej sieti - internete.
   Nami vytvárané webové stránky sa riadi normami pre prístupnosť a použiteľnosť webových stránok, dbáme na validný a čistý kód s ohľady na SEO - optimalizáciu pre vyhľadávače a snažíme sa vychádzať z najmodernejšieho vývoja, ktorý pozorne sledujeme a efektívne sa prispôsobujeme tak, aby sme vždy svojou prácou vynikali.

GlobalSolution spol. s r. o.
Obchodná 2
071 01 Michalovce

Korešpondenčná adresa:
P.I.Čajkovského 14
071 01 Michalovce
Slovenská republika

Tel: +421 905 219 882

E-mail:  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

GPS: N 48°45,12', E 21°55,145'

IČO: 3617343 
DIČ: 2020038823
IČ DPH: SK2020038823

Obchodný register Okresného súdu
Košice 1, odd. Sro, vložka č. 9342/V

QR CODE

Váš WEB od Nás