ABY STE ZANECHALI DOJEM
Vaše stránky Vás reprezentujú. Sú vstupnou bránou do Vašej firmy...

 

GSWARE ESHOP        GSCART ESHOP  

je profesionálny a inovatívny internetový obchodný systém, ktorý vám umožní vytvoriť ľahko a rýchlo výkonnú internetovú aplikáciu.

GSWARE náhľad

GSWARE E-SHOP nie je len internetový obchod, ale aj príležitosť k otvoreniu nových predajných kanálov a trhov. Samozrejmosťou je podpora pre B2B, Multishopping a Affiliate marketing.
GSWARE disponuje efektívnymi nástrojmi na predaj tovaru. Znižuje vaše náklady a jednoducho môžete robiť aj medzinárodný obchod. Použiť jeden, alebo viac jazykov, rôzne meny. Moderné podnikanie dnes už nie je obmedzené hranicami. Využite teraz Vašu šancu.

GSWARE E-SHOP je profesionálny partner pre Vaše úspešné podnikanie na internete.
  Máme pre Vás pripravené šablóny a vieme ich pre Vás prispôsobiť, alebo vytvoriť úplne vlastný web design pre Váš internetový obchod. Máte tiež možnosť voľby na rozšírenie rôznymi e-commerce funkciami, ako je pripojenie do ERP systémov, alebo integrácia platobných služieb. Rovnako Vám vieme poskytnúť aj strategické doplnky, ako je napríklad systematická optimalizácia pre vyhľadávanie Vaších stránok.

Podrobne...

je podobne ako jeho "silnejší brat" moderný internetový obchodný systém, postavený na nových a moderných technológiach.

GSCARTnáhľad

GSCART E-SHOP poskytuje veľmi prirodzený prístup k správe - administrácii obchodu. Je určený pre jednoduchšie a menej náročné požiadavky prevádzkovateľa. To ale neznamená obmedzenia jeho funkčnosti. Disponuje všetkými funkciami, ktoré sú potrebné pre súčasný moderný elektronický obchod. Správa obchodu je veľmi jednoduchá, nenáročná a nevyžaduje si takmer žiadne zaškolenie. Začnite predávať ihneď a bez obáv.

GSCART E-SHOP je podobne ako GSWARE Váš profesionálny partner pre Vaše úspešné podnikanie na internete.
Pomôžeme s nasadením elektronického obchodu, naplníme tovarom a uvedieme ho do života. Sú pre Vás pripravené štandardné šablóny a vieme ich pre Vás prispôsobiť, alebo vytvoriť nový design pre Váš internetový obchod. Eshop doplníme modulmi podľa Vašich požiadaviek a potrieb. Systematická optimalizácia pre vyhľadávanie Vaších stránok (SEO) je pevne zakomponovaná priamo v rámci tohoto riešenia, takže Vám odpadá starostlivosť o túto stránku.

Podrobne...

GlobalSolution spol. s r. o.
Obchodná 2
071 01 Michalovce

Korešpondenčná adresa:
P.I.Čajkovského 14
071 01 Michalovce
Slovenská republika

Tel: +421 905 219 882

E-mail:  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

GPS: N 48°45,12', E 21°55,145'

IČO: 3617343 
DIČ: 2020038823
IČ DPH: SK2020038823

Obchodný register Okresného súdu
Košice 1, odd. Sro, vložka č. 9342/V

QR CODE

Váš WEB od Nás